חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

AQUA PLUS – חוויה מעולם רטוב

אחרי טיסה של פחות משעתיים נחתתם באי היווני כרתים. עשיתם צ'ק אין במלון, ירדתם לבריכה, העמסתם צלחות בארוחת הערב והלכתם קצת לנוח, רגע לפני הטברנה היוונית הגדולה. הבוקר עלה, ירדתם לים, קניתם חולצה בטיילת ואפילו עליתם לתצפית הגדולה והשקפתם על האי. אבל מה עם קצת ריגוש? מה בדבר טיפה אדרנלין? ברוכים הבאים ל-AQUA PLUS – פארק המים הגדול של האי שבו אין אחד שמפסיק לחייך.

אין רגע משעמם…

בביקור בפארק מים, מה אתם מחפשים שיהיה? שטוח עצום שימנע תחושת צפיפות מעיקה, מגוון בריכות לקטנים ולגדולים, אטרקציות רבות, מסעדות להרגיע את הבטן המקרקרת, וכמובן, קצת אקשן במגלשות ייחודיות ומטריפות. את כל אלו ועוד הרבה יותר תוכלו למצוא בפארק AQUA PLUS שהפך לשם דבר בין מבקרי האי כרתים.

 בין פארקי המים והאטרקציות שבאי, נחשב AQUA PLUS לייחודי בכך שהוא מושך אליו מקומיים ותיירים כאחד. הפעילות בשטח הפארק כמעט אין סופית, כאשר האטרקציות הפופולאריות ביותר בפארק הן ה"קרייזי ריבר" בו תשוטו במהירות שיא במורד הנהר (220 מטר אורכו), כשגופכם שכוב בתוך אבוב; "החור השחור" בו תיהנו מאפקטים של צליל ואור בזמן שאתם צונחים במהירות לעבר הבריכה שלמטה; "אקוואה סלאלום" עם מערות החושך, הירידות התלולות ועיקולים המטורפים; space bowl שבו תסתחררו במשך שניות ארוכות עד לנחיתה הרכה במים ועוד. תוסיפו לכך את שתי בריכות הענק, בריכות הילדים, הג'קוזי, המסעדות והמדשאות הרחבות, ותבינו למה עשרות אלפי אנשים בוחרים AQUA PLUS.

הפארק

 הפארק נמצא בלב אזור "חרסוניסוס" היוקרתי של כרתים וממוקם על גבעה מרשימה אותה ניתן לראות ממרחק קילומטרים. כמעט כל אזורי התיירות שבאי – קוקיני חאני, גובס, אניסאראס ואחרים – נמצאים במרחק רבע שעה נסיעה משערי הפארק. יתרון גדול נוסף של המקום טמון בצוות מדריכים הגדול אשר מסייע למבקרים במציאת מקומות מנוחה וישיבה, מגלשות ואטרקציות שונות. ריבוי המגלשות והאטרקציות מונע תורים מתישים ומביא לזרימה של אנשים, גם בחודשי הקיץ העמוסים ביותר.

 האתר פתוח מ-9:30 ועד 18:00. מחיר כרטיס כניסה – 15 יורו. טלפון – 28970-24950.

בילוי נעים!

אנו מאוד מקווים שחידשנו לכם לגבי כרתים. אז אם אתם מחפשים מלונות בכרתים וערים וכפרים בכרתים, עכשיו אחרי שאתם מכירים אותה יותר טוב תדעו היכן נמצאים אטרקציות בכרתים ונופש בכרתים.